NavRoad NEXO powerBOX Style

Powerbank do 100 zł – przegląd popularnych powerbanków do 100 złoty

Urządzenia mobilne, jak smartfony czy tablety, oferują nam coraz więcej funkcjonalności, jednak wiąże się to z coraz większym poborem energii. Intensywne używanie wielu aplikacji sprawia, że sprzęt ten bardzo szybko się rozładowuje. Producenci starają się sobie z tym radzić instalując większe baterie, jednak jest to rozwiązanie niewystarczające. Z pomocą przychodzą powerbanki, dzięki którym można naładować baterię bez dostępu do gniazdka. Rozwiązanie to jest szczególnie przydatne w podróży, gdy często jesteśmy długi czas oddaleni od stacjonarnych źródeł zaopatrzenia w energię elektryczną.

Dziś przyjrzymy się bliżej kilku powerbankom, które łączy jedna podstawowa cecha – ich cena nie przekracza 100 zł. Zatem do dzieła!

NavRoad NEXO powerBOX Style

Na pierwszy ogień weźmy powerbank NavRoad NEXO powerBOX Style 10000 mAh. To eleganckie, niewielkie urządzenie kryje w sobie baterię o pojemności aż 10000 mAh. Posiada dwa porty USB, dzięki czemu oferuje możliwość jednoczesnego ładowania dwóch urządzeń. Kupując ten model w zestawie otrzymamy również kabel do podłączenia iPhone’a. Istotną zaletą tego powerbanku są diody wskazujące poziom naładowania baterii. Cena tego modelu nie jest szczególnie wygórowana – oscyluje w granicach 75 zł.

Forever PB-016

Kolejną propozycją jest Forever PB-016 5000 mAh. Posiada on o połowę mniejszą baterię, jednak charakteryzuje się cechą, która zdecydowanie wyróżnia go spośród innych modeli – potrafi czerpać energię ze słońca. Jest zatem urządzeniem przyjaznym środowisku, co dla wielu osób może mieć kluczowe znaczenie przy wyborze konkretnego modelu. Ponadto możemy pochwalić go za trwałą obudowę, która może występować w czterech wersjach kolorystycznych oraz wbudowaną latarkę, ułatwiającą korzystanie z powerbanku po zmroku. Również cena przemawia na korzyść tego modelu – musimy za niego zapłacić około 60 zł.

StilGut GmbH

Następny powerbank – StilGut GmbH 8000 mAh, dzięki pojemnej baterii litowo-polimerowej pozwala aż na czterokrotne naładowanie smartfona lub tabletu na jednym ładowaniu powerbanku. Jego zaletę stanowi również smukła, aluminiowa obudowa. Cena tego urządzenia to około 100 zł.

Pineng PN-963

Kolejnym proponowanym modelem jest Pineng PN-963 10000 mAh. Posiada on bardzo pojemny akumulator (10000 mAh), jednak przy tym udało się zachować niewielkie wymiary samego urządzenia. Wyposażony jest w dwa złącza USB, a także wyświetlacz LCD ułatwiający kontrolę procesu ładowania. Cena takiego urządzenia to około 85 zł.

Xiaomi MI

Ostatni z polecanych w tym wpisie modeli – Xiaomi MI 16000 mAh, może pochwalić się zdecydowanie najbardziej pojemną baterią (16000 mAh). Dwa złącza USB pozwalają korzystać z dobrodziejstwa tego powerbanku dwóm urządzeniom na raz, a funkcja automatycznego wykrywania podłączonych urządzeń znacznie przyspiesza cały proces. Za ten model będziemy musieli zapłacić około 85 zł.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *